انواع سیستم های امنیتی برای منزل و محل کار

جواد برقی-نصب دوربین مداربسته قم

 

انواع سیستم های امنیتی برای منزل و محل کار

تصمیم برای نصب یک سیستم امنیتی برای منزل یا محل کارتان، اولین قدم برای امنیت و آرامش خاطر شماست. اما از آنجایی که گزینه های مختلفی وجود دارد، انتخاب یک سیستم امنیتی می تواند امری چالش برانگیز باشد. گرفتن خدمات از یک ارائه کننده معتبر سیستم های امنیتی می تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه با توجه به نیازهای مخصوص محل مورد نظر شما، کمک کند.

سیستم های هشداری نظارتی

برای اتخاذ یک شیوه امنیتی جامع، سیستم های هشداری نظارتی یکی از برترین انتخاب ها هستند. این نوع از سیستم های امنیتی برای منازل معمولا بصورت دائمی (7/24) توسط یک کمپانی امنیتی نظارت می شوند و در مواقع اضطری و مشکوک پرسنل آموزش دیده به سرعت به محل اعزام می شوند. این سیستم ها می توانند شامل رصد تصویری توسط دوربین مداربسته، تشخیص شکستگی شیشه ها، آژیر خطر سرعت و … باشند تا جلوی نفوذ سارقین به ملک شما را بگیرند.

سیستم های هشداری بی سیم

برای جلوگیری از نفوذ سارقین بالقوه، سیستم های امنیتی بدون سیم بسیار موثر و کارآمد خواهند بود. قابلیت اتصال به شبکه بدون سیم شما را قادر خواهد ساخت که به صورت لحظه ای محل مورد نظر خود را رصد کنید. به علاوه چون هیچ کابل فیزیکی یا خطوط تلفنی در محوطه خروجی ساختمان وجود ندارد، راهی برای از کار انداختن سیستم وجود ندارد. مزیت دیگر سیستم های وایرلس این است که در صورت قطع برق، تلفن یا سرویس اینترنت از کار نمی افتند. با استفاده از یک کانکشن سلولار اختصاصی و برق باتری اضطراری سیستم شما بی وقفه کار خواهد کرد.

سیستم های نظارت ویدیویی

سیستم های نظارت ویدئویی سیستم های رایجی هستند که افراد برای حفاظت از منزل و محل کار استفاده می کنند. یک سیستم نظارت ویدئویی کارآمد علاوه بر اینکه عامل بازدارنده ای برای سارقین است، شناسایی و دستگیری آنها را نیز راحت تر می کند. نصب و راه اندازی یک سیستم نظارت ویدئویی جامع، سریع و آسان است و به شما امکان می دهد روی نقاط مورد نظرتان نظارت کامل داشته باشید.

سیستم های کنترل دسترسی

زمانی که صحبت از تامین امنیت محل کسب و کار شما باشد، محدود کردن ورود افراد به داخل ساختمان باید در اولویت قرار بگیرد. بهترین کار برای این منظور این است که یک سیستم کنترل دسترسی برای تأمین امنیت و آرامش خاطر خود راه اندازی کنید. با این نوع از سیستم های امنیت شما قادر خواهید بود که ورود به بخش های مشخصی از ملک خود را به کارمندان خاصی محدود کنید. این کار ورود افراد غیرمجاز را بدون داشتن کارت غیرممکن می کند. اگر دارای اقلام با ارزشی در خانه یا محل کارتان هستید، سیستم های کنترل دسترسی، اطلاعات ارزشمندی از اینکه چه کسی به کجا و در چه زمانی وارد شده است، در اختیارتان قرار خواهند داد و در صورت مفقود شدن شیئی، می توانید افراد متهم را شناسایی کنید.

سطح نیازهای امنیتی شما هر چه که باشد، گزینه های مختلفی از سیستم های امنیتی وجود دارد که می توانید با توجه به بودجه و نوع نیازتان آنها را انتخاب کنید.